12.2.07

Dneska...

1) ...nám vrátili kočku [Betty]. Prý nemá žádný pojem o hygieně. Protože už nemám žádné boty na přezutí navíc, ubytovali jsme ji na jedné chodbě.
2) ... jsem měla tu čest s Windows Vista. Protože jsem pouhá uživatelka, nikoli IT, je mi jedno kolik zabírají místa, kolik mají děr a chyb a podobně. Líbí se mi, protože pěkně vypadají. Ostatně mám takové tušení, že právě na lidech jako jsem já, postavil Bill Gates svou firemní filosofii.
3) Protože nebyla žádná zima, tak u mě ještě neskončila podzimní únava; bohužel ale už začala ta jarní. To znamená že se mi nechce vůbec nic. Ani jít na oběd. A proto!...jsem si do práce objednala pizzu. Přinesli mi ji až do kanclíku. Když jsem pak šla ven, studenti na mě divně koukali.

11 komentářů:

 1. Anonymní12/2/07 20:29

  Doufam, ze pizzu ze zakki, kdyz to mas tak blizko, a kdyz je to nejlepsi pizza v brne

  OdpovědětVymazat
 2. Jestli je nejlepsi, to nemuzu posoudit, ale Zakki to byla, protoze se u nich dobre objednava pres net a maji docela dobrou cenu.

  OdpovědětVymazat
 3. Anonymní13/2/07 12:01

  Myslíš, že si studenti říkali : Ty dámy z knihovny si ale žijou, nechávají si posílat pizzu...

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní13/2/07 14:06

  Doporucuju zavolat do restaurace (ne na rozvoz) a objednat si pizzu s tim, ze si pro ni prijdes. Pak mas totiz ceny jako v restauraci, ne jako v rozvozu

  OdpovědětVymazat
 5. A: no mozna si spis rikali "to je dobrej napad, taky bych si jednu dal"
  P: No jenze me slo prave o to, abch nikam chodit nemusela. Zakki na webu avizuje rozvoz zdarma a i kdyby si k tomu neco pridavali, tak ta cena byla i tak IMHO uchazejici.

  OdpovědětVymazat
 6. Anonymní13/2/07 16:51

  Cena je vzhledem k velikosti pizzy a jeji skvele chuti vic nez uchazejici :) To je jen tip pro priste, az nebudes tak lina. Porovnej na webu cenik pro prestauraci a cenik pro rozvoz

  OdpovědětVymazat
 7. Ja nejsem lina! Ja mam podzimno-jarni unavu!

  OdpovědětVymazat
 8. Kde a jak to pracuješ??? Knihovní lady??? :o) :o)

  OdpovědětVymazat
 9. lionka: no tobě to asi moc neřekne :)) v knihovne na Stavební fakultě VUT (library.fce.vutbr.cz)

  OdpovědětVymazat
 10. Espoo: Neřekne ve smyslu, že jsem nápis "knihovna" viděla jen, když jsem procházela kolem budovy, nebo neřekne ve smyslu, že je to něco děsně odborného a mně nehodného??? :o) :o)
  Btw mám průkazky do knihovny - DVĚ, dokonce :o)Do SČVK a KVKL :o)

  OdpovědětVymazat
 11. lionka: výrazem "neřekne" jsem měla na mysli místo určení [Stavební fakulta v Brně], nikoli knihovnu jakožto instituci :)

  OdpovědětVymazat